CRGP2010F330R
MFR.Part #
CRGP2010F330R
JLCPCB Part #
C4316152
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS