CRGP2010F15K
MFR.Part #
CRGP2010F15K
JLCPCB Part #
C2083020
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 15kΩ 400V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS