CRGCQ0805J3M3
MFR.Part #
CRGCQ0805J3M3
JLCPCB Part #
C2082516
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS