SR73W2HTTE2R7G
MFR.Part #
SR73W2HTTE2R7G
JLCPCB Part #
C4176171
Description
-55℃~+150℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS