355043KFT
MFR.Part #
355043KFT
JLCPCB Part #
C4291907
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS