CRGP2010F10R
MFR.Part #
CRGP2010F10R
JLCPCB Part #
C4316342
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 10Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS