TE400B2R2J
MFR.Part #
TE400B2R2J
JLCPCB Part #
C5981756
Description
2.2Ω 400W Wirewound Resistor ±440ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS