3540120RJT
MFR.Part #
3540120RJT
JLCPCB Part #
C2101535
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250V 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS