CRGP1210F82R
MFR.Part #
CRGP1210F82R
JLCPCB Part #
C3947038
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS