CRGP1210F22R
MFR.Part #
CRGP1210F22R
JLCPCB Part #
C3963602
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS