3503G2B182RFTD
MFR.Part #
3503G2B182RFTD
JLCPCB Part #
C6412330
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS