CRGP1210F820R
MFR.Part #
CRGP1210F820R
JLCPCB Part #
C2083755
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS