CRGP1210F820K
MFR.Part #
CRGP1210F820K
JLCPCB Part #
C2083834
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS