CRGP1210F390R
MFR.Part #
CRGP1210F390R
JLCPCB Part #
C4140579
Description
-55℃~+155℃ 390Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS