CRGP1210F390K
MFR.Part #
CRGP1210F390K
JLCPCB Part #
C2082381
Description
-55℃~+155℃ 200V 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS