CRGP1210F39R
MFR.Part #
CRGP1210F39R
JLCPCB Part #
C2083783
Description
-55℃~+155℃ 200V 39Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS