CRGP1210F330R
MFR.Part #
CRGP1210F330R
JLCPCB Part #
C4037992
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS