CRGP1210F33R
MFR.Part #
CRGP1210F33R
JLCPCB Part #
C2083214
Description
-55℃~+155℃ 200V 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS