CRGP1210F270R
MFR.Part #
CRGP1210F270R
JLCPCB Part #
C3952341
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS