TL2BR022F
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TL2BR022F
JLCPCB Part #
C2090477
Package
1206
Description
22mΩ 250mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS