YR1B46K4
MFR.Part #
YR1B46K4
JLCPCB Part #
C1400589
Description
-65℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS