CRGP1210F150R
MFR.Part #
CRGP1210F150R
JLCPCB Part #
C2083848
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS