CRGP1210F100R
MFR.Part #
CRGP1210F100R
JLCPCB Part #
C4345012
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS