CRGP1210F180R
MFR.Part #
CRGP1210F180R
JLCPCB Part #
C2084607
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS