CRGP1210F15R
MFR.Part #
CRGP1210F15R
JLCPCB Part #
C2074917
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS