RN73C1E12K4BTD
MFR.Part #
RN73C1E12K4BTD
JLCPCB Part #
C3929927
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS