CRGP1210F10R
MFR.Part #
CRGP1210F10R
JLCPCB Part #
C4104464
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS