RN73H2ETTD3010F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD3010F25
JLCPCB Part #
C4337453
Description
250mW 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS