CRGP1210F100K
MFR.Part #
CRGP1210F100K
JLCPCB Part #
C4097468
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS