CRGP1206F680R
MFR.Part #
CRGP1206F680R
JLCPCB Part #
C3926295
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS