CPF0201B8K87E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B8K87E
JLCPCB Part #
C4052685
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS