CRGP1206F47K
MFR.Part #
CRGP1206F47K
JLCPCB Part #
C3963793
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS