H8787KDZA
MFR.Part #
H8787KDZA
JLCPCB Part #
C1429563
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS