CRGP1206F33R
MFR.Part #
CRGP1206F33R
JLCPCB Part #
C4277992
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS