CRGP1206F330R
MFR.Part #
CRGP1206F330R
JLCPCB Part #
C2074474
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS