CRGP1206F270K
MFR.Part #
CRGP1206F270K
JLCPCB Part #
C2082463
Description
-55℃~+155℃ 200V 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS