CRGP1206F270R
MFR.Part #
CRGP1206F270R
JLCPCB Part #
C4160001
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS