CPF0603B866RE1
MFR.Part #
CPF0603B866RE1
JLCPCB Part #
C1699353
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS