CPF0201B24K9E
MFR.Part #
CPF0201B24K9E
JLCPCB Part #
C4116507
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS