CRGH0805J4R3
MFR.Part #
CRGH0805J4R3
JLCPCB Part #
C2099390
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS