H4P205RDCA
MFR.Part #
H4P205RDCA
JLCPCB Part #
C3423194
Description
-55℃~+155℃ 1W 205Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS