CRGP0805F1K5
MFR.Part #
CRGP0805F1K5
JLCPCB Part #
C2082012
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS