CRGP0805F150K
MFR.Part #
CRGP0805F150K
JLCPCB Part #
C2083234
Description
-55℃~+155℃ 150V 150kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS