CPF0805B36KE1
MFR.Part #
CPF0805B36KE1
JLCPCB Part #
C2093594
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 36kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS