CRGP0603F5K6
MFR.Part #
CRGP0603F5K6
JLCPCB Part #
C2074102
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS