UPW50B40KV
MFR.Part #
UPW50B40KV
JLCPCB Part #
C1467906
Description
-55℃~+145℃ 40kΩ 500mW Wirewound Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS