CRGP0603F56K
MFR.Part #
CRGP0603F56K
JLCPCB Part #
C2074154
Description
-55℃~+155℃ 250mW 50V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS