CRGP0603F47K
MFR.Part #
CRGP0603F47K
JLCPCB Part #
C2074134
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS