CRGP0603F470K
MFR.Part #
CRGP0603F470K
JLCPCB Part #
C3926780
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS