3504G3A221RFTDF
MFR.Part #
3504G3A221RFTDF
JLCPCB Part #
C6060427
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS